Partnerzy

Rozwiązania IT dla biznesu
Rozwiązania IT dla biznesu
zobacz więcej »
zobacz więcej »
Chiński Raport
Chiński Raport

Serwis ChińskiRaport.pl działa przy Polsko-Chińskiej Izbie Gospodarczej.

Specjalizujemy się w sprawdzaniu wiarygodności Twojego kontrahenta z Chin.

Wszystkie dane, na temat Twojego potencjalnego partnera biznesowego,są sporządzane przez naszych ekspertów w Chinach. Od dłuższego czasu zaobserwowaliśmy coraz częstsze nieporumienienia w kontaktach z chińskimi kontrahentami, w szczególności dotyczące prawidłowej płatności, zgodności numerów kont, przedstawicielstwa firm kończąc na istnieniu samych podmiotów gospodarczych.

zobacz więcej »
Drobnica Morska
Drobnica Morska

Kim jesteśmy

DrobnicaMorska.pl to serwis Morskiej Agencji Gdynia Sp z o.o. Firma od 60 lat świadczy usługi spedycji morskiej, od ponad 6 lat udostępniamy klientom wygodny serwis umożliwiający obliczanie kosztów transportu morskiego drobnicy. Ładunki są transportowane w kontenerach 20' i 40' jako skonsolidowane ładunki drobnicowe. W imporcie oferujemy regularne połączenia między głównymi portami Dalekiego Wschodu,  a Hamburgiem i Gdynią.

Oferujemy również serwis eksportowy, który obejmuje większość portów na świecie w kilkudziesięciu krajach. Po wybraniu w kalkulatorze miejsca załadunku: Gdynia, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, kalkulator będzie obliczał koszt transportu w eksporcie.

Do transportu morskiego oferujemy szereg usług uzupełniających, takich jak:
- obsługa celn zobacz więcej »

Kontener.pl
Kontener.pl

Transport kontenerów

 

W serwisie kontener.pl możesz obliczyć koszt transportu kontenera 20' 40' i 40'HC z Chin i innych portów na całym świecie. W przypadku załadowania całego kontenera koszt frachtu morskiego będzie niższy od drobnicy morskiej.

 

Jak przebiega import z Chin?

Proces transportu morskiego np.: dla importu z chin składa się z kilku etapów: podjęcia towaru z magazynu, transportu morskiego statkiem z chin, odprawy celnej, dostawy drogą lądową w Polsce. Kalkulator pomoże przejść ten proces, aby import z chin był możliwie szybki i bezpieczny.

zobacz więcej »