Live Chat
+48 796 909 066

Nasz Portal

o nas

O nas

Witamy Państwa na portalu www.hurtownie.pl, serwisie, który powstał w 1999 roku i od początku przeznaczony był dla Firm, które chcą kompleksowo promować się w Internecie.


Budowane wśród naszych Użytkowników przez lata zaufanie zaowocowało stworzeniem bazy Firm, która dziś liczy ok. 30 tysięcy hurtowni, producentów i dystrybutorów.
Naszym priorytetem jest aby każdy, kto korzysta z portalu, znalazł to czego szuka – zarejestrowane Firmy kontakty handlowe i potencjalnych kontrahentów a Odwiedzający rzetelne informacje o Firmach oraz zawsze aktualną ofertę handlową.

Dlaczego warto dołączyć do bazy portalu hurtownie.pl? Hurtownie.pl to unikatowy na polskim rynku katalog ponad 30 tysięcy hurtowni, producentów i dystrybutorów. Specjalizujemy się w promocji i reklamie firm z branży handlu hurtowego, dzięki czemu wiemy jak działać właśnie na tym rynku. Pomożemy rozwinąć skrzydła Twojego biznesu. Dzięki nam:

  • Nawiążesz relacje z dziesiątkami nowych klientów. Nasz portal to miejsce gdzie w Sieci przecinają się drogi przedsiębiorców i odbiorców ich towarów.
  • Rozwiniesz na nowym polu obecność przedsiębiorstwa w Internecie i zbudujesz pozycję i markę swojej firmy co wydatnie przekłada się na możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dziś marketing online jest niezbędny w każdej branży, a dzięki nam Twoja firma stanie się widoczna i rozpoznawalna w Sieci.
  • Zaprezentujesz ofertę swojej firmy, dołączając do stale rosnącej bazy blisko 500 tysięcy artykułów i produktów naszych Firm.
  • Dotrzesz zarówno do klientów indywidualnych, jak i nowych partnerów biznesowych. Nasz portal odwiedza miesięcznie dziesiątki tysięcy użytkowników, każdy z nich to potencjalny odbiorca artykułów Twojej firmy.
  • Zwiększysz widoczność Twojego przedsiębiorstwa w Internecie. Wizytówka firmy oraz jej asortyment staną się zauważalne bezpośrednio w wynikach wyszukiwarki Google.
  • Za pomocą rozbudowanego formularza kontaktowego zyskasz szansę otrzymywania bezpośrednich zapytań od klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z Twoją firmą.
  • Będziesz mógł liczyć na stałe wsparcie i doradztwo doświadczonego zespołu specjalistów od reklamy, którzy pomogą w kompleksowej promocji Twojej firmy.

Dołącz do grona naszych partnerów i wspólnie z nami rozwijaj swój biznes.

Na czym polega promocja Twojej Firmy na portalu?


Reklama

Wizytówka firmy

Reklama Twojej Firmy w serwisie hurtownie.pl to przede wszystkim wizytówka – nazwa Firmy, pełne dane kontaktowe, logo, specjalizacja oraz opis działalności Firmy; tworząc wizytówkę uzupełnij również słowa kluczowe, po których wizytówka będzie znajdowana na naszym portalu oraz będzie widoczna w wyszukiwarce google

Twoja oferta

Dodaj swoją ofertę produktów; Twoje towary będą widoczne w wizytówce Firmy, w dziale Produkty oraz w wyszukiwarce google; produkty możesz dodawać pojedynczo lub importować w prosty sposób całą swoją ofertę za pomocą jednego pliku; edytuj oferty na bieżąco wraz ze zmianami Twoich stanów magazynowych.
Twoja oferta

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe

Otrzymuj zapytania od kontrahentów; potencjalny klient znalazł Twoją wizytówkę lub produkt – może przesłać do Ciebie zapytanie za naszym pośrednictwem, masz pewność, że otrzymane zapytanie jest zapytaniem biznesowym – każde jest weryfikowane przez naszego administratora; dostęp do pełnej treści zapytania oraz danych pytającego masz zawsze w swoim panelu użytkownika

WWW dla Firmy

Otrzymuj zapytania od kontrahentów; potencjalny klient znalazł Twoją wizytówkę lub produkt – może przesłać do Ciebie zapytanie za naszym pośrednictwem, masz pewność, że otrzymane zapytanie jest zapytaniem biznesowym – każde jest weryfikowane przez naszego administratora; dostęp do pełnej treści zapytania oraz danych pytającego masz zawsze w swoim panelu użytkownika
promuj swoją firmę

Skuteczność reklamy

Skuteczność reklamy

Monitoruj skuteczność reklamy w serwisie dzięki comiesięcznym statystykom – z przesyłanych przez nas raportów dowiesz się ile razy wyświetlono wizytówkę Firmy, nastąpiło przekierowanie na Twoja stronę internetową i ile razy pobrano numer telefonu – zawsze pytaj rozmówców gdzie znaleźli kontakt do Ciebie.

Dodatkowe usługi

Oferujemy również szereg dodatkowych usług, dzięki którym zwiększysz jakość oferowanych przez Ciebie usług oraz dotrzesz do jeszcze większego grona potencjalnych klientów: usługę Livesupport - czata dla klientów zintegrowanego ze stroną internetową, newsletter do bazy naszych użytkowników czy button reklamowy na naszym portalu.
Dodatkowe usługi

Zespół portalu www.hurtownie.pl tworzą ludzie posiadający nabyte przez lata pracy w branży doświadczenie, zawsze chętnie służący wsparciem i pomocą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!