Live Chat
+48 796 909 066

SABO Sp.z o.o. Producent Hurtownia Opakowań, Folia pęcherzykowa, stretch, worki, taśmy, Kraków Małopolska Kraków hurtownia

Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Firma SABO powstała w 1992 roku w Krakowie, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i do tej pory funkcjonuje w tejże formie prawnej.

Główną działalnością firmy jest produkcja opakowań z folii polietylenowych, folii polipropylenowych, oraz pianek PE, a także sprzedaż i dystrybucja wszelkiego rodzaju opakowań z tworzyw sztucznych, oraz toreb papierowych. Opakowania foliowe wykonujemy zarówno z folii gładkiej jak i pęcherzykowej.

Wykonujemy również usługi w zakresie zgrzewania, pakowania oraz foliowania produktów dostarczonych przez naszych klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór folii bąbelkowej, folii stretch, reklamówek a także worków na śmieci i toreb papierowych.

Produkcja i dystrybucja opakowań jest podporządkowana zaspokojeniu indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego stawiamy sobie za cel szybką realizację zleceń oraz wysoką jakość towarów i świadczonych usług.