Live Chat
+48 796 909 066

Micros Sp.j. W. Kędra i J. Lic Hurtownia Elektroniczna Kraków hurtownia

Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym, który w miarę upływu lat i zdobywanemu doświadczeniu w branży przekształcał się stopniowo w dużą, prężnie działającą firmę. W 2013 roku Micros obchodził 25-lecie swojej obecności na rynku. 

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie przy ulicy Emila Godlewskiego 38 (w dzielnicy Mydlniki), we własnym kompleksie biurowo-magazynowym, zajmującym ponad 2400 m2. 

Główny obszar naszej działalności stanowi dystrybucja podzespołów elektronicznych i ich sprzedaż na terenie Polski. Naszą specjalnością są dostawy komponentów elektronicznych do produkcji urządzeń elektronicznych, a także do serwisu. Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie, pochodzą zarówno od cenionych na całym świecie producentów, jak i od dostawców,  z którymi współpracujemy od wielu lat.

Nasza oferta obejmuje m.in. produkty z takich dziedzin, jak: akustyka, automatyka budynkowa i automatyka przemysłowa, baterie, akumulatory i ładowarki, bezpieczniki, czujniki, diody i mostki prostownicze, enkodery, kable, przewody, kamery, kondensatory, komputery, klawiatury, kwarce, listwy zaciskowe, mikrokontrolery i pamięci, moduły komunikacyjne, multimetry, obudowy, ogniwa Peltiera, optoelektronika, płytki drukowane, potencjometry, podstawki, przekaźniki, przełączniki i przyciski, radiatory, rezystory, termistory, termostaty, tranzostory, tyrystory, triaki, układy scalone, wentylatory, złącza i inne.

Proces dystrybucji nadzorowany jest przez naszych wykwalifikowanych pracowników, posiadających duże doświadczenie w branży elektronicznej.

Ponadto od kilku lat rozwijamy naszą działalność w branży oświetlenia LED. Dysponujemy produktami od zastosowań w oświetleniu przemysłowym, ulicznym czy biurowym po produkty konsumenckie, takie jak taśmy,  żarówki, naświetlacze, oświetlenie samochodowe itp.

Najwyższa jakość naszych produktów, konkurencyjne ceny, uproszczony proces komunikacji z klientem oraz szybka i solidna dostawa sprawiły, że w opinii naszych licznych klientów zyskaliśmy miano firmy rzetelnej, zorientowanej przede wszystkim na odbiorcę i jego oczekiwania. 

Naszą bogatą ofertę magazynową odzwierciedla katalog internetowy naszych produktów, dostępny na stronie internetowej.