Live Chat
+48 796 909 066

Micros Sp.j. W. Kędra i J. Lic Hurtownia Elektroniczna Kraków hurtownia

Micros Sp.j. W. Kędra i J. Lic Hurtownia Elektroniczna
Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym, który w miarę upływu lat i zdobywanemu doświadczeniu w branży przekształcał się stopniowo w dużą, prężnie działającą firmę. W 2013 roku Micros obchodził 25-lecie swojej obecności na rynku. 

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie przy ulicy Emila Godlewskiego 38 (w dzielnicy Mydlniki), we własnym kompleksie biurowo-magazynowym, zajmującym ponad 2400 m2. 

Główny obszar naszej działalności stanowi dystrybucja podzespołów elektronicznych i ich sprzedaż na terenie Polski. Naszą specjalnością są dostawy komponentów elektronicznych do produkcji urządzeń elektronicznych, a także do serwisu. Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie, pochodzą zarówno od cenionych na całym świecie producentów, jak i od dostawców,  z którymi współpracujemy od wielu lat.

Nasza oferta obejmuje m.in. produkty z takich dziedzin, jak: akustyka, automatyka budynkowa i automatyka przemysłowa, baterie, akumulatory i ładowarki, bezpieczniki, czujniki, diody i mostki prostownicze, enkodery, kable, przewody, kamery, kondensatory, komputery, klawiatury, kwarce, listwy zaciskowe, mikrokontrolery i pamięci, moduły komunikacyjne, multimetry, obudowy, ogniwa Peltiera, optoelektronika, płytki drukowane, potencjometry, podstawki, przekaźniki, przełączniki i przyciski, radiatory, rezystory, termistory, termostaty, tranzostory, tyrystory, triaki, układy scalone, wentylatory, złącza i inne.

Proces dystrybucji nadzorowany jest przez naszych wykwalifikowanych pracowników, posiadających duże doświadczenie w branży elektronicznej.

Ponadto od kilku lat rozwijamy naszą działalność w branży oświetlenia LED. Dysponujemy produktami od zastosowań w oświetleniu przemysłowym, ulicznym czy biurowym po produkty konsumenckie, takie jak taśmy,  żarówki, naświetlacze, oświetlenie samochodowe itp.

Najwyższa jakość naszych produktów, konkurencyjne ceny, uproszczony proces komunikacji z klientem oraz szybka i solidna dostawa sprawiły, że w opinii naszych licznych klientów zyskaliśmy miano firmy rzetelnej, zorientowanej przede wszystkim na odbiorcę i jego oczekiwania. 

Naszą bogatą ofertę magazynową odzwierciedla katalog internetowy naszych produktów, dostępny na stronie internetowej.