LeoBye hurtownia wielobranżowa Nowy Sącz hurtownia

LeoBye hurtownia wielobranżowa
Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wielobranżową. Na rynku jesteśmy już od kilku lat dzięki czemu nabraliśmy dużego doświadczenia i możemy zagwarantować Państwu:

  • Doskonałą obsługa klienta

Sami korzystaliśmy z asortymentu różnych hurtowni w Polsce, dlatego jesteśmy w pełni świadomi jak ważny jest kontakt z klientem i szybkość odpowiedzi na zapytania mailowe. 

W związku z tym gwarantujemy Państwu ogromną łatwość kontaktu z nami!

  • Błyskawiczna realizacja zamówień

Szybkość. W tym temacie nie mamy sobie równych! Wiemy jak ważne jest aby zamówienia zostały szybko wysłane, przecież nikt nie lubi czekać. U nas nie będziecie musieli! Większość zamówień realizujemy tego samego dnia roboczego. 

  • Szeroki asortyment 

W sprzedaży najczęściej, to właśnie szeroki asortyment daje gwarancję sukcesu. Klienci lubią mieć wybór a my jesteśmy w stanie wam go zaoferować. 

  • Stałe poszerzanie oferty produktowej

Wszyscy wiemy, że klienci oczekują nieustannych nowości. Dlatego my stajemy na wysokości zadania i systematycznie poszerzamy dla Was i waszych klientów asortyment naszej hurtowni. 

  • Możliwość zakupu produktu w konkretnych kolorach

Myślę, że nie muszę za dużo tu dodawać. Wiele razy spotkaliśmy się z hurtowniami, które nie dawały takiego wyboru bądź nie brały pod uwagę takiej prośby podczas realizacji zamówienia. U nas się z tym nie spotkacie! Gwarantujemy wysyłkę dokładnie takiego koloru

jaki został zamówiony. 

  • Realizujemy zamówienia na sztuki w hurtowych cenach 

Chcąc wspierać początkujące firmy jesteśmy w stanie zrealizować nawet najmniejsze zamówienie. Oczywiście przy jednoczesnym utrzymaniu cen na poziomie hurtowym. 

 

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek
10:00–17:00
sobota
09:00–16:00
niedziela
zamknięte

 

Zapraszamy do współpracy!