Hurtownia AWGifts Polska Zavar, Słowacja hurtownia i producent

Hurtownia AWGifts Polska

Hurtownia AWGifts Polska (dawniej AW-Podarki) zajmuję się sprzedażą upominków od 1995 roku. Nasza oferta to ponad 5000 produtków, pogrupowanych w 11 kategorii tematycznych:

 

Zaopatrujemy wiele sklepów z pamiątkami, naturalnymi kosmetykami, mydlarni, kwiaciarni, hoteli, ośrodków SPA oraz sprzedawców na Allegro i Ebay. Nie posiadamy progu logistycznego, przy pierwszym zamówieniu na kwotę powyżej 650 zł netto otrzymasz 5% rabatu na wszystkie produkty. Po zarejestrowaniu się na naszej stronie ceny produktów stają się widoczne, wszystkie są cenami netto. Za zamówienie możesz zapłacić przelewem, kartą płatniczą, PayPal-em, przy odbiorze.  

Posiadamy własny dział produkcyjny w Sheffield w Wielkiej Brytanii (mydła w blokach, produkty musujace do kąpieli), w Yiwu w Chinach (świeczki sojowe, woski zapachowe). Importujemy produkty z Chin, Indonezji oraz Indii. Olejki eteryczne z naszej hurtowni rozpoznawane są na całym świecie, kupując u nas możesz więc być pewny jakości i wartości zakupionych produktów.