Live Chat
+48 796 909 066

Grillbox Marek Ratajczak Piasek producent

Grillbox Marek Ratajczak
Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Nasza Firma działa w branży finansowej nieprzerwanie od 20 lat, gdzie podstawą naszego sukcesu jest obieranie i realizowanie nałożonych na siebie celów i wyzwań. Ciągła obserwacja rynku i potrzeb naszych klientów, ukierunkowuje nas na wdrażanie nowych pomysłów i ciekawych produktów. Rozwój na solidnych fundamentach pozwala nam na współpracę godną zaufania, gdzie każdy wspólny krok jest drogą do zadowolonego i szczęśliwego klienta. Hitem roku 2020 w naszej firmie jest produkt Grill-box, czyli kompletnie wyposażony zestaw, który sprawia, że ​​grillowanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze za niewielkie pieniądze. Ponieważ nasza firma stawia na przyszłość naszych dzieci, a co za tym idzie na ochronę środowiska, produkt ten jest w 100 % ekologiczny i biodegradowalny. Mogą go Państwo zabrać ze sobą zarówno na wycieczki rodzinne, biwakowanie, podróże kamperem, czy na rejs łodzią, czyli wszędzie tam, gdzie chcą Państwo miło spędzić czas.

Grillbox oraz Grillbox plus

W pełni ekologiczny biodegradowalny

Grill-box jest to w pełni wyposażony zestaw grillowy składający się z: węgla drzewnego, rozpałki, sztućców jednorazowych, jak i zestawu kubków, talerzy i serwetek. Posiadamy również w sprzedaży Grill Box Plus, który zawiera zamiast węgla drzewnego ekologiczny w pełni biodegradowalny grill jednorazowy wykonany z tektury, kamienia lawowego, brykietu kokosowego oraz rusztu bambusowego, Wszystkie produkty zawarte w zestawie, są całkowicie ekologiczne i nie zawierają plastiku ani innych tworzyw sztucznych.

Ten w 100% ekologiczny zestaw grillowy jest idealny na każdą okazję, sprawdzi się na spotkaniu towarzyskim, podczas wędrówki, plażowania, polowania, wędkowania. Jest wygodnym rozwiązaniem dla miłośników Caravaningu oraz kierowców ciężarówek.