Live Chat
+48 796 909 066

GEMINI Sp. z o.o. Hurtownia Dystrybutor Opakowań Jednorazowych, Artykułów Medycznych, Chemii Gospodarczej Śląsk Chorzów hurtownia

Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

 

krótko o gemini

 

GEMINI (łac.) Bliźnięta: taki znak zodiaku przyświeca założycielom i właścicielom firmy.

Gwiazdozbiorem GEMINI-BLIŹNIĘTA opiekuje się planeta MERKURY w starożytności rzymski bóg handlu, zysku i kupiectwa.

Głównymi udziałowcami firmy są:

BOŻENA i MAREK STRYCHOWSCY

Firma GEMINI rozpoczęła swoją działalność 10-go Lutego 1993 roku z siedzibą w Katowicach przy ul. Sokolskiej 65 jako Spółka Cywilna. Pierwszym głównym kanałem dystrybucji był szeroko rozumiany biuro-serwis, czyli sprzedaż artykułów biurowych, piśmiennych, papierniczych, materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek oraz artykułów chemii gospodarczej. W zakresie usług wykonywaliśmy dodatkowo odbitki ksero, bindowanie oraz usługi pieczątkarskie.

W wyniku przekształcenia od 10-go Stycznia 2002 roku funkcjonujemy jako GEMINI  Sp. z o.o.

Sp. z o.o., a w 2006 roku działalność została przeniesiona na ul. Dulęby 7, gdzie zaadaptowano dużą powierzchnię magazynowo biurową na potrzeby dalszego rozwoju.

Sierpień 2012 to kolejna ważna data w naszej działalności. To właśnie w tym miesiącu nabyliśmy nieruchomość, która daje mam dalsze możliwości rozwoju, większy komfort pracy, oraz nowy lepszy wizerunek firmy. Nasza nowa siedziba mieści się w Chorzowie Batorym przy ulicy Kaliny 3.

GEMINI dzisiaj to firma o ustabilizowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w dystrybucji produktów w branży medycznej, opakowań jednorazowych, artykułów biurowych, chemii gospodarczej i higieny. Uzupełnieniem naszej oferty są usługi poligraficzne w bardzo szerokim zakresie, oraz usługi pieczątkarskie. Posiadamyasną drukarnównie druki medyczne i akcydensowe.

 

nasze priorytety

To kompleksowa obsługa klientów wg najwyższych standardów obsługi. W tym celu nieustannie  podnosimy swoje kompetencje

i umiejętności handlowe, by sprostać wszystkim nawet tym najbardziej nietypowym wymaganiom naszych klientów.

 

Nasze starania i działania zmierzają głównie ku temu, by być dla klientów dostawcą kompleksowym i kompetentnym, na którego zawsze

i w każdej sprawie można liczyć. Bardzo ważnym elementem współpracy z klientami są dla nas pozytywne relacje, to dzięki nim nasze kontakty zawsze spełniają wszystkie oczekiwania klientów.

 

Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy GEMINI Sp. z o.o.