Live Chat
+48 796 909 066

Ekspertpołudnie Producnet Hurtownia Toreb Papierowych Międzyrzecze Górne 55 hurtownia i producent

Ekspertpołudnie Producnet Hurtownia Toreb Papierowych
Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Różnorodne reklamówki z nadrukiem

EKSPERT POŁUDNIE to hurtownia opakowań foliowych, a także papierowych z nadrukiem, której tradycja sięga 25 lat wstecz. Jesteśmy dużą firmą rodzinną zatrudniającą około 20 pracowników. Oferujemy reklamówki jednorazowe z logo oraz wielorazowe z nadrukiem wskazanym przez Klienta. Proponujemy także papiery do pakowania, rolki kasowe termiczne i woreczki z nadrukiem, przeznaczone do przechowywania chleba.

Ekologiczne torby z logo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, uzupełniliśmy ofertę również o ekologiczne torby z logo, tak bardzo modne i popularne w ostatnim czasie. Wykonujemy wytrzymałe torby papierowe z nadrukiem, dostępne w wielu rozmiarach i kolorach. Podobnie jak torby materiałowe z nadrukiem, powstające z surówki bawełnianej lub z polipropylenu. Niezależnie od tego, które torby reklamowe wybierzesz, kupując u nas, zyskujesz gwarancję nabycia wysokiej jakości produktów. Poza tym wyeksponowanie logo firmy na torbie z estetycznie wykonanym nadrukiem to ogromna szansa na zaistnienie w świadomości konsumentów.

Zaopatrujemy wielu Klientów w opakowania foliowe

Od kilkudziesięciu lat nieprzerwanie dostarczamy naszym Klientom trwałe reklamówki foliowe oraz ekologiczne torby z logo. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, który terminowo realizuje powierzone zlecenia. Zaopatrujemy w towar duże sieci takie jak Euro Sklepy, czy sieci aptek. Ponadto eksportujemy nasze produkty do innych krajów, m.in. do Wielkiej Brytanii i Czech. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu.