Live Chat
+48 796 909 066

BALTRADE Hurtownia, importer, dystrybutor baterii i akumulatorków Gdańsk hurtownia

Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

O firmie Baltrade (rok zał. 1990) jest hurtownią, importerem i autoryzowanym dystrybutorem czołowych producentów baterii. Zajmujemy jedno z czołowych miejsc w handlu internetowym w Polsce (www.hurt.com.pl). Eksportujemy baterie i akumulatorki do odbiorców hurtowych w UE. Specjalizujemy się w bateriach, akumulatorkach, ładowarkach, latarkach, źródłach światła, kartach pamięci, akcesoriach komputerowych, artykułach elektronicznych, akcesoriach do telefonów komórkowych, artykułach AGD o niedużych gabarytach.

 

Jesteśmy bezpośrednim importerem i autoryzowanym dystrybutorem akumulatorków i ładowarek firmy Panasonic - akumulatorki nowej generacji Eneloop, akumulatorki NiMH o dużych pojemnościach, ładowarki do akumulatorków. Firma nasza jest autoryzowanym importerem / dystrybutorem baterii do aparatów słuchowych firmy Rayovac Europe Limited (baterie Extra Advanced, baterie Special Acoustic, Baterie Rayovac Cochlear).

 

Posiadamy w ofercie produkty firm Energizer, Osram, Philips, GP, Duracell, VartaKingston, SanDisk. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul. Gen. J. Hallera 132 (wjazd od ul. Chrobrego), w pobliżu głównego ciągu komunikacyjnego pomiędzy Gdańskiem a Gdynią. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę w oparciu o fachowy personel. Dynamicznie rozwijający się dział handlu i marketingu internetowego (www.hurt.com.pl) codziennie obsługuje kilkuset klientów hurtowych i detalicznych. Prowadzimy szereg witryn tematycznych - baza wiedzy, gdzie znaleźć można dokumentację techniczną oraz inne przydatne wiadomości z zakresu oferowanego przez nas asortymentu.

 

Zamówienia na nasze towary składać można:

- za pośrednictwem naszej hurtowni internetowej www.hurt.com.pl, prezentującej najpopularniejsze produkty z naszej oferty osobiście w siedzibie firmy przy ul. Gen. J Hallera 132 w Gdańsku - gdzie nasz dział sprzedaży służy wyczerpującymi informacjami, cennikami i aktualnymi katalogami oferowanych przez nas produktów (dokładną mapkę dojazdową oraz godziny otwarcia znajdziesz tutaj)

 

- telefonicznie pod numerami: (58) 552 20 20, (58) 556 43 44, (58) 552 34 24 oraz 509 960 425 (tel. komórkowy w sieci Orange)

 

- faksem, pod numerem (58) 552 20 20

 

- pocztą elektroniczną, pod adresem ehandel@baltrade.pl

 

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową (Poczta Polska, firmy kurierskie) na cały kraj. Na obszarze trójmiasta jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienia dla podmiotów gospodarczych poprzez naszych kierowców.