Live Chat
+48 796 909 066

Partnerzy

SERWIS PRACY MEEGA
SERWIS PRACY MEEGA

Serwis pracy Meega powstał w 2010 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji online. Skupiamy się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji pomiędzy Pracodawcami i Kandydatami.

Wraz z naszymi Klientami tworzymy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali pracy na świecie. Nasze największe atuty to niebywała łatwość w dostępie do tysięcy ofert pracy z całego świata oraz przejrzystość serwisu. Dzięki systematycznej selekcji ogłoszeń, dostarczamy tylko oferty pracy dobrej jakości, co pozwala skrócić czas przeglądania stron, a jednocześnie zwiększa trafność wyszukiwania.

 

zobacz więcej »
Scanner
Scanner

 

 

Największy portal branżowy skierowany do managerów, Prezesów, właścicieli sklepów oferujących artykuły papierniczo – biurowo – szkolno - zabawkarskie.

 

 

zobacz więcej »
Kontener.pl
Kontener.pl

Transport kontenerów

 

W serwisie kontener.pl możesz obliczyć koszt transportu kontenera 20' 40' i 40'HC z Chin i innych portów na całym świecie. W przypadku załadowania całego kontenera koszt frachtu morskiego będzie niższy od drobnicy morskiej.

 

Jak przebiega import z Chin?

Proces transportu morskiego np.: dla importu z chin składa się z kilku etapów: podjęcia towaru z magazynu, transportu morskiego statkiem z chin, odprawy celnej, dostawy drogą lądową w Polsce. Kalkulator pomoże przejść ten proces, aby import z chin był możliwie szybki i bezpieczny.

zobacz więcej »
Drobnica Morska
Drobnica Morska

Kim jesteśmy

DrobnicaMorska.pl to serwis Morskiej Agencji Gdynia Sp z o.o. Firma od 60 lat świadczy usługi spedycji morskiej, od ponad 6 lat udostępniamy klientom wygodny serwis umożliwiający obliczanie kosztów transportu morskiego drobnicy. Ładunki są transportowane w kontenerach 20' i 40' jako skonsolidowane ładunki drobnicowe. W imporcie oferujemy regularne połączenia między głównymi portami Dalekiego Wschodu,  a Hamburgiem i Gdynią.

Oferujemy również serwis eksportowy, który obejmuje większość portów na świecie w kilkudziesięciu krajach. Po wybraniu w kalkulatorze miejsca załadunku: Gdynia, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, kalkulator będzie obliczał koszt transportu w eksporcie.

Do transportu morskiego oferujemy szereg usług uzupełniających, takich jak:
- obsługa celn zobacz więcej »

Verseo- Agencja Interaktywna SEO - SEM
Verseo- Agencja Interaktywna SEO - SEM
zobacz więcej »
ForumHurtowe.pl
ForumHurtowe.pl
zobacz więcej »
DKLL-logistic
DKLL-logistic
zobacz więcej »
BestPost- Przesyłki Kurierskie
BestPost- Przesyłki Kurierskie

BestPOST.pl to serwis internetowy świadczący usługi kurierskie i paletowe dla osób indywidualnych i firm, za pośrednictwem wiodących firm kurierskich: DHL, K-EX Sp. z o.o. oraz Poczty Polskiej.

Oferuje niskie koszty przesyłek przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Strategicznymi partnerami serwisu kurierskiego BestPOST.pl są : jedna z największych firm kurierskich na świecie - DHL,  dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska firma K-EX , a także rozpoczynająca nową ekspansję na rynku Poczta Polska.

Jeżeli chcesz skorzystać ze specjalnej oferty dla użytkowników Hurtownie.pl zarejestruj się na stronie:
http://bestpost.pl/inde zobacz więcej »

Chiński Raport
Chiński Raport

Serwis ChińskiRaport.pl działa przy Polsko-Chińskiej Izbie Gospodarczej.

Specjalizujemy się w sprawdzaniu wiarygodności Twojego kontrahenta z Chin.

Wszystkie dane, na temat Twojego potencjalnego partnera biznesowego,są sporządzane przez naszych ekspertów w Chinach. Od dłuższego czasu zaobserwowaliśmy coraz częstsze nieporumienienia w kontaktach z chińskimi kontrahentami, w szczególności dotyczące prawidłowej płatności, zgodności numerów kont, przedstawicielstwa firm kończąc na istnieniu samych podmiotów gospodarczych.

zobacz więcej »
Jooble
Jooble
Jooble jest stroną stworzoną w jedynym celu: pomóc Ci znaleźć godną pracę. Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty pracy. Czy już gdzieś słyszałeś o tym? Więc, wszystkie oferty pracy w Polsce są tylko na Jooble. zobacz więcej »
KPDF Katalog produktów online
KPDF Katalog produktów online
KPDF to usługa dzięki której zamienisz zwykły PDF w atrakcyjną prezentację Twojej oferty na stronie www. Katalog PDF on-line pozwala na zaprezentowania w ciekawy sposób katalogu produktów, wizualizacji, czy innych treści dokumentów bez konieczności pobierania pliku przez klienta. zobacz więcej »