Live Chat
+48 796 909 066

Hurtownia Importer Odzieży Outlet www.modnyswiat.eu Białystok hurtownia

Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą hurtową odzieży, obuwia, bielizny i dodatków outlet. Współpracujemy wyłącznie z największymi dostawcami w Europie stocków znanych na całym świecie marek. 

Jako importer odzieży outletowej dbamy o różnorodność naszych produktów i zapewniamy Państwu najatrakcyjniejsze oferty zawierające końcówki kolekcji. Hurtownia outlet proponuje Państwu szeroką gamę produktów i marek. W asortymencie naszej hurtowni znajdują się końcówki serii, które są dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. 

Oferujemy również import odzieży na zamówienie klienta. Nasza hurtowania odzieży outletowej współpracuje z rzetelnymi dostawcami i dlatego jest w stanie zapewnić ciągłość sprzedaży i różnorodność towarów dostępnych w atrakcyjnych cenach. Priorytetem hurtowni jest zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zawsze prezentować Państwu wyłącznie aktualną ofertę produktów. Końcówki serii i odzież outletowa z racji ceny obniżonej przez producenta są towarami wyłączonymi ze zwrotów jak i reklamacji. Jako sprzedawca nie przyjmujemy więc reklamacji z powodu uszkodzenia odzieży w trakcie jej użytkowania z powodu wad ukrytych, jak i wad jawnych. Hurtownia odzieży outletowej to idealny Partner dla tych z Państwa, których zadaniem jest zaspokojenie potrzeb mniej zamożnej części naszego społeczeństwa, gdzie na szczególną uwagę zasługują końcówki kolekcji w naszej hurtowni outlet. 

Gwarantujemy, że nawet przy tak niskich cenach nasz asortyment podąża za modą i najnowszymi trendami na rynku. Posiadamy sporą różnorodność w odzieży outletowej dzięki czemu sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.