Live Chat
+48 796 909 066

Hurtownia Dystrybutor Importer elektroniki użytkowej, akcesoria samochodowe, komputerowe, RTV i AGD, Dom i Ogród, Przemysł, Zdrowie i Uroda Białystok Białystok hurtownia

Hurtownia Dystrybutor Importer elektroniki użytkowej, akcesoria samochodowe, komputerowe, RTV i AGD, Dom i Ogród, Przemysł, Zdrowie i Uroda Białystok
Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Hurtownia www.inpolis.pl funkcjonuje od 2006 roku. Jesteśmy bezpośrednim importerem sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz wielu innych przedmiotów z większości branż. Dzięki wieloletniej współpracy z kontrahentami z całego świata jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe produkty w atrakcyjnych cenach.

WYBIERZ INPOLIS KUPUJ U PROFESJONALISTÓW Z DOŚWIADCZENIEM

  • Każdy oferowany przez nas produkt pochodzi z legalnej, polskiej dystrybucji. Jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie.
  • Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo zarówno w zakresie jakości towarów, jak również przechowywania danych osobowych.
  • Dbamy o wysoką jakość obsługi posprzedażowej podczas trwania gwarancji zakupionych u nas produktów. Posiadamy własny serwis gwarancyjny w siedzibie firmy - gwarantuje to krótki czas rozpatrywania ewentualnej reklamacji do 3 dni
  • Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
  • Wszystkie nasze produkty oferowane w sprzedaży są dostępne w naszym magazynie dlatego wysyłka realizowana jest natychmiastowo.
  • Premiujemy stałych Klientów. Oprócz rabatu przy zakupie w pakiecie istnieje możliwość usyskania dodatkowego rabatu dla stałych Klientów.
  • Gdy masz wątpliwości doradzamy i pomagamy. Odpowiadamy na e-maile. Chcesz wiedzieć więcej o produkcie - zadzwoń.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30
tel. 731 743 599, e-mail: biuro@inpolis.pl

Zapraszamy do składania zamówień!