HANDLOSFERA.PL Producent Dystrybutor Importer Hurtownia Dropshipping Gadżetów Prezentów Hobby Horse Olsztyn hurtownia i producent

HANDLOSFERA.PL Producent Dystrybutor Importer Hurtownia Dropshipping Gadżetów Prezentów Hobby Horse
Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów gadżetów i prezentów w Polsce. 

 

MODELE WSPÓŁPRACY

DROPSHIPPING - Model współpracy, w którym nie musisz posiadać fizycznie towarów, które oferujesz swoim klientom. Zebrane przez Ciebie zamówienia przekazujesz nam, a my realizujemy za Ciebie wysyłkę towaru z naszego magazynu bezpośrednio do klienta docelowego.
https://handlosfera.pl/strona/2595-dropshipping-w-hurtowni-handlosfera-pl

ZAKUPY HURTOWE - Jeśli chcesz hurtowo kupować gadżety i interesują Cię zasady współpracy z nami, na tej stronie zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące składania zamówień, ich realizacji, warunków płatności itp.
https://handlosfera.pl/strona/5983-hurtownia-prezentow-i-gadzetow

 

NASZE PRODUKTY I MARKI

Każdy nasz niezwykły gadżet tworzymy po to, aby stał się dla kogoś wyjątkowym, zaskakującym prezentem. Zawsze, gdy Twój Klient wybiera go dla siebie lub postanawia podarować bliskim, spełnia się mała cząstka naszej misji.

FROSTER - Marka unikalnych gadżetów, które samodzielnie projektujemy i wprowadzamy do sprzedaży.
Wśród nich znajdują się pomysłowe prezenty dla ludzi z dystansem do świata oraz ceniących niebanalne rozwiązania i wygląd. Produkty Froster można znaleźć w większości polskich sklepów internetowych z gadżetami.

DIVINTO - Niekonwencjonalne akcesoria do wina, będące ciekawym pomysłem na prezent.
Wśród nich znajdziesz m.in. oryginalne kieliszki, elektroniczne korkociągi czy zestawy do wina. Wizytówką marki są eleganckie, solidne etui i opakowania, które robią dobre wrażenie na obdarowanych osobach.

BABY GADGETS - Oryginalne gadżety i prezenty dla dzieci i młodych rodziców.
Baby Gadgets są w większości wyprodukowane w Polsce i stanowią niezawodny prezent na małe oraz duże dziecięce okazje. Dają radość, ułatwiają życie młodym rodzicom, a także pozwalają im z uśmiechem spojrzeć na świat z innej perspektywy.

 

Zapraszam do współpracy.