Live Chat
+48 796 909 066

Gatito spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k. Dystrybutor Hurtownia Odzieży licencyjnej Dropshipping Jaworzno hurtownia

Gatito spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k. Dystrybutor Hurtownia Odzieży licencyjnej Dropshipping
Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Hurtownia Gatito ma swoją siedzibę w Centrum Handlu Hurtowego SCC Poland w Jaworznie, które jest położone bezpośrednio przy autostradzie A4 między Katowicami a Krakowem.

Hurtownia Gatito zajmuje się sprzedażą hurtową oryginalnej odzieży, tekstyliów, plecaków, biżuterii licencyjnej polskich i zagranicznych producentów. W naszej ofercie staramy się posiadać produkty o najwyższej jakości spełniające oczekiwania wymagających klientów.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty licencyjne posiadają certyfikaty oryginalności. Specjalizujemy się w sprzedaży odzieży licencyjnej: Disney Frozen, Violetta, Soy Luna, Minnie Mouse, My Little Pony ,Hello Kitty, Cars, Angry Birds, Minecraft, Księżniczki, Kubuś Puchatek, Spiderman, Bob Budowniczy, Smurffy, Tomek i Przyjaciele, Truskawkowe ciastko, Tweety, i wielu innych bohaterów bajek dla dzieci.

Staramy się stale poszerzać nasza ofertę oraz ulepszać obsługę naszych klientów. Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa uwagi i sugestie. Uwaga: Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Współpracujemy tylko z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą w zakresie handlu odzieżą. Pracujemy 7 dni w tygodniu. W Jaworznie znajduje się nasz magazyn oraz showroom. Zamówienia można składać przez naszą platformę hurtową - www.gatito.pl

Oferujemy płatności za pobraniem, przelewem, dla stałych klientów odroczony termin płatności.