Live Chat
+48 796 909 066

EXIM Handels Gmbh - HURTOWNIA RETOURWARE ! AGD/RTV/NARZĘDZIA/ZABAWKI Strasburg hurtownia

EXIM Handels Gmbh - HURTOWNIA RETOURWARE ! AGD/RTV/NARZĘDZIA/ZABAWKI
Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

PALETY AGD, RTV, MULTIMEDIA, ELEKTRONIKA, ZABAWKI Z NIEMIEC I ANGLII.

Firma Exim Handels GmbH powstała w 2010 roku. Korzystne usytuowanie Przedsiębiorstwa oraz skuteczna polityka rozwoju firmy sprawiają, że nasze Przedsiębiorstwo z roku na rok dynamicznie się rozwija. 

Dynamikę rozwoju Przedsiębiorstwa potwierdza fakt, że posiadamy szeroki asortyment towarów którymi nasi odbiorcy mogą zatowarować swoje sklepy lub prowadzić sprzedaż internetową.

Firma Exim Handels GmbH zajmuje obecnie trwałą i czołową pozycję na rynku międzynarodowego handlu towarami typu retourware.

Specjalizujemy się w sprzedaży zwrotów konsumenckich, końcowek serii, nadwyżek produkcyjnych i sklepowych. Nasze towary cechuje przede wszystkim wysoka jakość i atrakcyjna cena. Za najważniejszy cel obraliśmy satysfakcję klienta, a co się z tym wiąże sprzedaż asortymentu dobrej jakości. Jakość jest dla Nas podstawowym kryterium podczas doboru producentów i produktów pojawiających się w Naszej ofercie. Rozszerzając swoją działalność jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy handlowej z poważnymi zagranicznymi kontrahentami. Wychodząc na przeciw Państwu rozmowy biznesowe możemy prowadzić w językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz ukraińskim.

Oferujemy Państwu efektywną, dlugotrwałą i życzliwą współprace.

Nasza siedziba znajduje sie 60 km od granicy geograficznej Polski, w Strasburgu (17335)

Pracujemy:

W dni powszednie w godzinach 9-17
W sobotę 9-14
W niedzielę nieczynne

Kontakt:

Grzegorz Krysa +4915228761866 

Anna Koellner +49 1739129893

Sven Koellner +49 15226972878