Live Chat
+48 796 909 066

DRACO Hurtownia Dystrybutor Okularów Przeciwsłonecznych Rzeszów hurtownia

Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Hurtownia okularów DRACO zajmuje się importem, dystrybucją i sprzedażą hurtową okularów przeciwsłonecznych, okularów polaryzacyjnych, okularów korekcyjnych i oprawek.

Firma nasza sprzedażą okularów przeciwsłonecznych zajmuje się od 1999 r. Zdobyte w tym czasie doświadczenie powoduje, iż posiadamy w swojej ofercie najlepsze marki i kolekcje. Nasza oferta to min. takie marki jak Lozano, Draco, Vinci, Pilot, Roberto Marco, Genises, Stockholm, Aspen, Vermari, Cross, Cocoim, Eternal, Aolise, Polarized. Natomiast marki oprawek to: Lozano, Vinci, CCDK, Kingber, Dario, Kamerly, Bellessa, Romeo. Są to produkty o bardzo atrakcyjnym wzornictwie i wysokiej jakości. Produkty nasze wykonane są precyzyjnie z najlepszych komponentów z należytą starannością. Materiały użyte do produkcji gwarantują niezawodność.

Marki klasy premium wyposażone są  w soczewki pięciowarstwowe utwardzane o gr. 1,1mm odporne na zarysowania. Posiadają również powłokę antyalergiczną. Do ich produkcji użyto min. takich materiałów jak aluminium, policarbon, grilamid. Zaprojektowano je do stosowania w różnych warunkach atmosferycznych. Na okulary klasy premium udzielamy 2 lata gwarancji.
Wyjątkiem są okulary marki Lozano z gwarancją 5 lat.

Wszystkie okulary posiadają filtry UVA, UVB i UVC oraz spełniają normy europejskie CE. Posiadamy wiele rodzajów stojaków ekspozycyjnych. Jesteśmy także producentem kompletnych stoisk typu wyspa na pasaże do galerii handlowych.

Zaopatrujemy sklepy, stoiska, hurtownie i zakłady optyczne. Nasi przedstawiciele służą fachową pomocą i doradztwem. Towar dostarczamy własnym transportem lub wysyłkowo. Firmom zaczynającym w branży oferujemy kompleksową pomoc w rozpoczęciu i realizacji przedsięwzięcia.

Nasza firma zaopatruje  sklepy, stoiska, hurtownie, sprzedawców internetowych i zakłady optyczne.
Posiadamy największy wybór w Polsce okularów polaryzacyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach.
Osobom zaczynającym w branży oferujemy szkolenia i kompleksową pomoc.
Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy.
Zapraszmy do zarejestrowania się w naszej hurtowni: http://www.hurtownia-draco.pl/Rejestracja
Po dokonaniu rejestracji klienci maja dostęp do cen hurtowych i możliwość dokonywania zakupów hurtowych.
Otrzymują również na bieżąco informację o nowościach i wyprzedażach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.