AWGifts Polska - Hurtownia Upominków Zavar, Słowacja hurtownia

AWGifts Polska - Hurtownia Upominków
Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Nasza historia rozpoczyna się od małej sieci sklepów z pamiątkami na terenie Anglii, działających pod nazwą Ancient Wisdom. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów powstała wówczas gama oryginalnych produktów do aromaterapii. Okazały się takim sukcesem, że zainteresowali się nimi inni sprzedawcy. Szybko okazało się, że sprzedaż hurtowa dla punktów z upominkami jest atrakcyjnym rozwiązaniem biznesowym. To właśnie skupienie się na zapotrzebowaniu klientów było i pozostaje cechą naszego sukcesu. 

Z biegiem lat koncepcja aromaterapii została rozszerzona o szeroką gamę upominków, w tym świece, przedmioty ezoteryczne i kadzidła. Obecnie posiadamy ponad 5000 linii produktów, w tym importowanych z Indii, Indonezji, Nepalu i Chin. W naszej fabryce w Sheffield w Wielkiej Brytanii wytwarzamy produkty kąpielowe, mydła, kosmetyki.

W 2017 roku otworzyliśmy nowy magazyn dystrybucyjny w Trnavie na Słowacji, skąd pod marką AWGifts zaopatrujemy detalistów w całej Europie. Stale rozszerzamy naszą ofertę produktów z zamiarem dostarczenia wszystkiego, czego potrzebuje Twoja firma upominkowa.

Znajdziesz u nas wiele interesujących produktów, podzielonych na kategorie: 

Zamówienia możesz składać poprzez naszą stronę www.awgifts.pl. Towar wyślemy do Ciebie bezpośrednio z naszego magazynu na Słowacji. Dostawa trwa zwykle 2-3 dni robocze. Za zamówienie możesz zapłacić przelewem, PayPalem, albo kurierowi przy odbiorze.