AGNES-IM Importer pojazdów dziecięcych PEG PEREGO, wózków dziecięcych CAM, zabawek FEBER Łomianki hurtownia

AGNES-IM Importer pojazdów dziecięcych PEG PEREGO, wózków dziecięcych CAM, zabawek FEBER
  • Dla dzieci
  • Adres: ul. Kolejowa 326 D 05-092 Łomianki
  • +48...pokaż telefon
  • + 48...pokaż telefon
  • info@...pokaż email
  • info@...pokaż email
  • http://www.agnes-im.pl
  • Specjalizacja:
Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Sklep www.agnes-im.pl jest prowadzony przez naszą firmę o nazwie P. H. AGNES-IM.

Jesteśmy stabilną firmą rodzinną założoną w roku 1993.

Już od ponad 20 lat zajmujemy się importem, sprzedażą i serwisem artykułów dla dzieci i zabawek renomowanych producentów.

Od roku 1995, czyli już ponad 18 lat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem włoskiej firmy PEG PEREGO w Polsce w zakresie sprzedaży zabawek. Wychowaliśmy nasze dzieci na pojazdach Peg Perego, to były naszymi najlepszymi testerami produktów i teraz czynnie uczestniczą w prowadzeniu naszej firmy.

Na rynku sprzedaży internetowej działamy od roku 2004 i obecnie prowadzimy sprzedaż w dwóch sklepach internetowych: www.agnes-im.pl i www.pegperego-polska.pl oraz za pośrednictwem portalu www.allegro.pl

Posiadamy własne zaplecze magazynowe o powierzchni 1100 m2, sklep stacjonarny z wystawą produktów oraz własną bazę transportową.

Z PEG PEREGO oferujemy naszym klientom pełen wybór asortymentu najlepszych na świecie pojazdów dziecięcych z napędem na akumulator i na pedały: samochody, motocykle, jeepy, ciągniki, skutery, pojazdy trzykołowe, rowerki, bujaki, jeździki, sprzedaż części zamiennych oraz pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów z tej fabryki. Zachęcamy do obejrzenia włoskiej strony producenta www.pegperego.com oraz szczególnie do odwiedzenia naszego sklepu poświęconego produktom PEG PEREGO: www.pegperego-polska.pl

W naszym sklepie www.pegperego-polska.pl kupisz nie tylko pojazdy dziecięce, ale również części zamienne do pojazdów produkowanych obecnie w Peg Perego, ale również do tych sprzed wielu lat.

Z fabryki FEBER oferujemy wyprodukowane w Hiszpanii doskonałej jakości zabawki ogrodowe typu domki ogrodowe, place zabaw, huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie, oraz duży wybór jeździków, rowerków i innych pojazdów dziecięcych. Zachęcamy do przeczytania informacji o producencie umieszczonej na naszej stronie w akapicie O PRODUCENTACH/O FEBER.

pp