Live Chat
+48 12 345 26 71

CHOINKA ŚWIATŁOWODOWA 100CMChoinka światłowodowa dostępna w naszej ofercie ma 100 cm wysokości i 60 cm obwodu. Wykonana została z materiału PCV o ciemnozielonej barwie.
W gałązki choinki świątecznej wmontowane są włókna światłowodowe, które mają zdolność przewodzenia światła i stwarzają niepowtarzalną atmosferę świąteczną. Dodatkowo w doniczce wbudowany jest wielokolorowy filtr, który obracając się powoduje efekt zmieniających się barw na końcówkach włókien światłowodowych. Działają po podłączeniu zasilacza 230 V, który wchodzi w skład zestawu.
Rotacja kolorów pozwala uzyskać niesamowity świąteczny efekt. Końcówki igieł delikatnie mienią się kolorami, w zupełności zastępują tradycyjne lampki choinkowe i nie męczą wzroku. Choinka jest lekka, łatwa w przetransportowaniu, waży jedyne 4 kg. Na gałązkach ma zamocowane ozdobne elementy świąteczne, dlatego nie wymaga dodatkowych dekoracji.
Sztuczna choinka światłowodowa jest energooszczędna, bezpieczna dla ludzi i zwierząt, cechuje ją wysoka estetyka i długa żywotność, dlatego jest idealną ozdobą świąteczną.