Live Chat
Rejestracja   |   Logowanie   |   tel: +48 12 345 26 71
Start » Produkty » Dom i ogród » Dekoracje, wyposażenie wnętrz » KODUS SC » CHOINKA ŚWIATŁOWODOWA 100CM

CHOINKA ŚWIATŁOWODOWA 100CM

KODUS SC

Rudna Mała 160
36-060 Głogów Małopolski
Podkarpackie
17 85...pokaż telefon

Strona www produktu

CHOINKA ŚWIATŁOWODOWA 100CM

Jednostka miary szt.
Data aktualizacji 26.05.2016
Choinka światłowodowa dostępna w naszej ofercie ma 100 cm wysokości i 60 cm obwodu. Wykonana została z materiału PCV o ciemnozielonej barwie.
W gałązki choinki świątecznej wmontowane są włókna światłowodowe, które mają zdolność przewodzenia światła i stwarzają niepowtarzalną atmosferę świąteczną. Dodatkowo w doniczce wbudowany jest wielokolorowy filtr, który obracając się powoduje efekt zmieniających się barw na końcówkach włókien światłowodowych. Działają po podłączeniu zasilacza 230 V, który wchodzi w skład zestawu.
Rotacja kolorów pozwala uzyskać niesamowity świąteczny efekt. Końcówki igieł delikatnie mienią się kolorami, w zupełności zastępują tradycyjne lampki choinkowe i nie męczą wzroku. Choinka jest lekka, łatwa w przetransportowaniu, waży jedyne 4 kg. Na gałązkach ma zamocowane ozdobne elementy świąteczne, dlatego nie wymaga dodatkowych dekoracji.
Sztuczna choinka światłowodowa jest energooszczędna, bezpieczna dla ludzi i zwierząt, cechuje ją wysoka estetyka i długa żywotność, dlatego jest idealną ozdobą świąteczną.

Zapytaj o produkt Inne oferty hurtowni

Wybierz branżę

Aktualności

  • Live Support

    Czat on-line to nowoczesne narzędzie wsparacia dla Klientów Twojej Firmy. LIVE SUPPORT pozwala na szybkie i proste osadzenie przycisku zachęty do rozmowy poprzez czat na stronie...

  • Zobacz wszystkie artykuły »