Live Chat
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj lub Zaloguj się
Start » Produkty » Dom i ogród » Dekoracje, wyposażenie wnętrz » Dexpol Hurtownia » CHOINKA ŚWIATŁOWODOWA 100CM

CHOINKA ŚWIATŁOWODOWA 100CM

Dexpol Hurtownia

Rudna Mała 160
36-060 Głogów Małopolski
Podkarpackie
17...pokaż telefon

Strona www produktu

CHOINKA ŚWIATŁOWODOWA 100CM

Cena netto 65,04 PLN
Jednostka miary szt.
Data aktualizacji 20.03.2015
Choinka światłowodowa dostępna w naszej ofercie ma 100 cm wysokości i 60 cm obwodu. Wykonana została z materiału PCV o ciemnozielonej barwie.
W gałązki choinki świątecznej wmontowane są włókna światłowodowe, które mają zdolność przewodzenia światła i stwarzają niepowtarzalną atmosferę świąteczną. Dodatkowo w doniczce wbudowany jest wielokolorowy filtr, który obracając się powoduje efekt zmieniających się barw na końcówkach włókien światłowodowych. Działają po podłączeniu zasilacza 230 V, który wchodzi w skład zestawu.
Rotacja kolorów pozwala uzyskać niesamowity świąteczny efekt. Końcówki igieł delikatnie mienią się kolorami, w zupełności zastępują tradycyjne lampki choinkowe i nie męczą wzroku. Choinka jest lekka, łatwa w przetransportowaniu, waży jedyne 4 kg. Na gałązkach ma zamocowane ozdobne elementy świąteczne, dlatego nie wymaga dodatkowych dekoracji.
Sztuczna choinka światłowodowa jest energooszczędna, bezpieczna dla ludzi i zwierząt, cechuje ją wysoka estetyka i długa żywotność, dlatego jest idealną ozdobą świąteczną.

Zapytaj o produkt Inne oferty hurtowni

Wybierz branżę

Aktualności

  • P.H. ARES   jest jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw handlowych działających w branży  BHP . Oferuje kompleksową obsługę Klientów, począwszy od  odzieży...

  • Zobacz wszystkie artykuły »