Live Chat
+48 796 909 066

PLAYROOM Hurtownia erotyczna marek premium Warszawa hurtownia

Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.
Jesteśmy polskim dystrybutorem najlepszych światowych marek segmentu premium. Playroom, to prężnie działająca firma, która w przeciągu kilku lat wprowadziła do Polski najbardziej wartościowe marki związane z erotyką, w tym:
We-Vibe (Kanada), LELO (Szwecja), Pasante Healthcare (Wielka Brytania), Bathmate (Wielka Brytania), Nexus oraz Titus Range (Wielka Brytania), Swede Global (Szwecja), pjur (Niemcy), Vel’Vor (Holandia), Intimate Organics (Kanada), Shunga (USA), Fifty Shades of Grey (UK), i in. łącznie ponad 60 marek.
To światowa czołówka producentów artykułów dla dorosłych reprezentowanych przez Playroom. Liczba oferowanych marek ciągle się powiększa.
W 2013 roku PLAYROOM uczyniło kolejny wielki krok organizując po raz pierwszy Międzynarodowe Targi EROtrends. Były one wspaniałą okazją, aby pokazać Polakom w jaki sposób można wzbogacić swoje życie seksualne, jak zmienić zazwyczaj pejoratywnie pojmowanie takich słów, jak erotyka i seksualność. Na Targi EROtrends zapraszamy najlepsze polskie i światowe firmy, które swoimi produktami zmieniają sposób w jaki patrzymy na jedną z najważniejszych dziedzin naszego życia. W pierwszej edycji EROtrends postawiliśmy mocny akcent na zdrowie psychoseksualne i warsztaty erotyczne. Wiele ciekawych wykładów, prelekcji, wystawców związanych z życiem seksualnym uczyniło tę imprezę niepowtarzalną na skalę światową. Druga edycja odbyła się w maju 2014 - było to prawdziwe święto sztuki erotycznej i promocji zdrowia psychoseksualnego! Strefę Zdrowie prowadził dr Andrzej Depko.
Rok 2014 poświęciliśmy na dokonanie niezbędnych inwestycji w hurtowni, ulepszenie systemu informatycznego oraz dopracowanie procedur sprzedażowych według aktualnie obowiązującego w Polsce prawa. Od 1 sierpnia 2015 r. Playroom zajęło się także dystrybucją w Polsce wspaniałych filmów DVD Marc Dorcel (Francja). W 2014 roku wprowadziliśmy także kolejne dwie marki niemieckie: Joy Division oraz Joy-LITE, a także Marc Dorcel (Francja) i Erica Lust (SP) a od niedawna jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem marki Fleshlight w Polsce oraz marki CB-X.com - amerykańskiego producenta męskich pasów cnoty.
W roku 2015 wprowadziliśmy kolejne marki, w tym: Fifty Shades of Grey i Je Joue. Przykładamy ogromną uwagę i starania, by współpraca między nami a Państwem była przejrzysta i zbudowana na solidnych podstawach. Siłą Playroom jest logistyka oraz kompetentny i profesjonalny zespół ludzi oddanych swojej pracy. To dzięki nim zamówienia naszych P.T. klientów realizowane są w 24h lub przygotowywane do odbioru osobistego w zaledwie 30 minut a wszelkie zapytania, w tym techniczne, internetowe i dotyczące e-commerce nie pozostają bez odpowiedzi.
Rok 2016 rozpoczęliśmy od unowocześnienia naszej infrastruktury magazynowej oraz od wprowadzenia ulepszeń informatycznych w systemie zamówień i księgowania wpłat. Rozwijamy dalej nasza ofertę. Uczestniczymy w targach eroFame w Hanowerze, gdzie pozyskujemy kolejnych kontrahentów.
Usługa dropshippingu w Playroom to kolejny krok w rozwoju firmy. Oferujemy najszybszą usługę dropshippingową w Polsce oraz najlepszy serwis posprzedażowy obsługiwany przez wyspecjalizowane Centrum Logistyczne w Warszawie na ul. Grzybowskiej.
playroom_dystrybucja

www.playroom.pl

www.blog.playroom.pl