Live Chat
+48 796 909 066

MAXIMA Hurtownia wykładziny, profesjonalne środki czystości , maszyny i urządzenia czyszczące Bydgoszcz hurtownia

Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Nasza firma dzieli się na dwa segmenty. Pierwszy zajmuje się dystrybucją oraz montażem wykładzin obiektowych renomowanych producentów takich jak Tarkett, Gamrat, Forbo. Drugi segment zajmuje się konserwacją wykładzin obiektowych oraz dystrybucją produktów do bieżącej pielęgnacji wykładzin
Jesteśmy subdealerem koncernu Tana w Polsce, jednym z dystrybutorów koncernu Tenzi i Henkel w regionie.
Bogaty asortyment pozwala naszym klientom na dobór odpowiednich rozwiązań, poczynając na zakupie podstawowych dozowników na ręczniki, papier i mydło w płynie wraz z materiałami eksploatacyjnymi, środków chemicznych, papieru toaletowego i ręczników papierowych, poprzez odpowiednie środki chemiczne, kończąc na profesjonalnych urządzeniach czyszczących.

Współpracujemy ze szpitalami, hotelami, restauracjami, zakładami przemysłowymi, firmami sprzątającymi na terenie całego regionu Kujawsko-Pomorskiego.

Sprzedaż artykułów, oraz wykonywanie specjalistycznych usług pozwala na kompleksową obsługę klientów. Nasi terenowi przedstawiciele handlowi wykonują profesjonalne prezentacje u klientów, przedstawiają kalkulacje kompleksowego zużycia środków higienicznych i środków czystości w Państwa obiekcie. 
Towar dostarczamy własnym środkiem transportu lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Chcemy, aby dostarczane przez nas kompleksowe rozwiązania w zakresie higieny przyczyniły się do zbudowania dobrego wizerunku Państwa firmy, by Wasi pracownicy czuli się komfortowo i bezpiecznie, by Wasi klienci mieli do Was zaufanie.

Nasi pracownicy pomogą w tym Państwu