Live Chat
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj lub Zaloguj się
Start » Hurtownie » HANDLOSFERA Producent...

HANDLOSFERA Producent Hurtownia Dystrybutor Gadżetów, Upominków, Prezentów Olsztyn hurtownia i producent

HANDLOSFERA Producent Hurtownia Dystrybutor Gadżetów, Upominków, Prezentów

Gutkowo 79a 11-041 Olsztyn
NIP: 7393728072
Regon: 280362370
KRS:0000321411
Branża:
  • Gadżety, rozrywka, sztuka
Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Handlosfera.pl Sp. z o.o. to jeden z największych producentów i dystrybutorów gadżetów w Polsce. Oferta firmy obejmuje zarówno produkty stworzone pod własnymi markami, jak również szeroki asortyment towarów pochodzących od innych producentów. Handlosfera.pl jest właścicielem:

    - marek: Froster, diVinto, Gadget Factory i Przyjazne Zabawki
    - hurtowni internetowej: Hurt.handlosfera.pl
    - serwisów z gadżetami: GeekToys.pl oraz Nowinki.net

Działania firmy obejmują sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Wygodna Hurtownia umożliwia dystrybutorom dostęp do szerokiego asortymentu gadżetów, prezentów, akcesoriów do wina, gier i zabawek. Oferuje atrakcyjne ceny oraz możliwość składania zamówień przez 24h/dobę

Firma nawiązuje również współpracę z agencjami reklamowymi i na specjalne zamówienie projektuje oraz wykonuje oryginalne gadżety na każdą okazję.

Nasze standardy

Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych partnerów handlowych. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze produktów oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji. Świadczymy pełną obsługę logistyczną i dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb Kontrahentów.

Wysokie standardy obsługi, kontrola jakości produktów oraz terminowa realizacja zobowiązań handlowych sprawiają, że Handlosfera.pl to sprawdzony, rzetelny i stabilny partner handlowy.
Zgłoś błędne dane

Wybierz branżę

Aktualności

  • P.H. ARES   jest jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw handlowych działających w branży  BHP . Oferuje kompleksową obsługę Klientów, począwszy od  odzieży...

  • Zobacz wszystkie artykuły »