Live Chat
+48 796 909 066

Eromed Internetowa hurtownia erotyczna Charzykowy hurtownia i producent

Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.

Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, importerów działające na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych. Oferujemy sprawdzone produkty dla branż farmaceutycznych, perfumeryjnych, erotycznych.

Poszukujemy partnerów handlowych oraz bezpośrednich importerów na terenie krajów UE:
- Wielka Brytania
- Irlandia
- Niemcy
- Francja
- Szwecja
- Norwegia
- Finlandia
- Dania
- Rosja
- Bliski wschód
- Wschodnia Europa

Jesteśmy bezpośrednim importerem wszystkich oferowanych produktów dlatego możemy zaoferować bardzo korzystne warunki współpracy, konkurencyjne ceny i rabaty. Dzięki pominięciu zbędnych pośredników zapewniamy najniższe ceny hurtowe. Dążymy do utrzymania stałych cen na rynku detalicznym - minimalna marża zawsze wynosi od 100 do ponad 200%. Oferujemy odroczone płatności. Realizacja zamówień do 48h. Jako jedyni w Polsce umożliwiamy zwrot produktów do 6mc ! Brak min zamówienia realizujemy od 1szt towaru.

Każdy produkt posiada pakiet profesjonalnych zdjęć, szczegółowe opisy (przygotowane przez najlepszych copywriterów), filmy, prezentacje, bannery oraz animacje 3D. Produkty są rozpoznawalne przez klientów i cieszą się dużym powodzeniem.

Zarówno branża farmaceutyczna jak i erotyczna to jedne z największych gałęzi handlu na świecie. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz kontaktu.

 

Cennik z katalogiem dostępny pod adresem: http://online.fliphtml5.com/fbpn/uory/#p=2

wersja anglojęzyczna: http://online.fliphtml5.com/fbpn/bsum/