Live Chat
Rejestracja   |   Logowanie   |   tel: +48 12 345 26 71
Start » Hurtownie » Biuro i firma » BENTLEX Hurtownia,...

BENTLEX Hurtownia, Dystrybutor, Importer Koszy Bezdotykowych, AGD, Wyposażenie kuchni, Mazowieckie Radzymin hurtownia

BENTLEX Hurtownia, Dystrybutor, Importer Koszy Bezdotykowych, AGD, Wyposażenie kuchni, Mazowieckie

ul. Działkowa 98, Łosie 05-250 Radzymin
NIP: 526 252 33 80
Branża:
 • Biuro i firma
 • Dom i ogród
 • RTV i AGD
Województwo: Mazowieckie
Firma istniejąca na polskim rynku od 6 lat. Jesteśmy bezpośrednim importerem koszy bezdotykowych. Rozszerzyliśmy naszą działalność o artykuły do gospodarstwa domowego. M.in. otwieracze do wina, plastikowe deski do krojenia, solniczki/pieprzniczki i inne. 

Kiedy chcesz wyrzucić odpadki normalnie musisz dotykać pokrywy kosza na śmieci albo ją otwierać za pomocą nożnego przycisku. Czyli trzeba dotykać pojemnik z odpadami albo ręką albo nogą. Na szczęście firma NINE STARS po długoletnich badaniach wynalazła i wprowadziła na rynek inteligentny kosz na śmieci otwierany i zamykany poprzez mechanizm uruchamiany źródłem czujnika podczerwieni. Teraz możemy wyrzucać odpadki nie dotykając kosza, który jest zwykle siedliskiem wielu bakterii.

W momencie zbliżenia dłoni albo innych obiektów w odległości ok. 10 cm nad czujnik podczerwieni umieszczony z przodu pokrywy kosza, kosz otworzy się automatycznie oraz zamknie po wrzuceniu odpadków do jego wnętrza.

Ten innowacyjny system zawiera elektroniczny czujnik podczerwieni, który wyzwala impuls otwierający/zamykający pokrywę produkowanych przez NINE STARS pojemników (koszy na śmieci). Jest to wysokiej jakości, nowoczesny technologicznie produkt. Wyprodukowany z komponentów plastikowych (pokrywa) oraz stali nierdzewnej (pojemnik kosza) albo tylko z plastiku (pojemniki na odpady medyczne). Pojemniki są wyposażone w specjalne pierścienie podtrzymujące plastikowe worki na śmieci, które gwarantują estetyczny wygląd pojemnika. Nasz produkt jest zaawansowany technologicznie i gwarantuje bardzo niski pobór energii.
WIĘCEJ INFORMACJI

DZIAŁANIE

 1. Dioda pulsuje średnio co 6 sekund - kosz na śmieci jest gotowy do pracy;
 2. Kiedy pokrywa otwiera się automatycznie - dioda świeci na zielono;
 3. Kiedy pokrywa zamyka się automatycznie - dioda świeci na czerwono;
 4. Kiedy pokrywa jest otwierana na stałe ręcznie, poprzez naciśnięcie przycisku "OPEN", dioda mryga na zielono co 6 sekund;
 5. Kiedy baterie są bliskie wyczerpania dioda mruga na żółto co 6 sekund.

MONTAŻ BATERII

 1. Podnieś pokrywę kosza na śmieci;
 2. Na dolnej części pokrywy znajdziesz pojemniki na baterie, do których należy załadować po dwie sztuki baterii R-20,
 3. Baterie alkaliczne zapewniają prawidłowe funkcjonowanie kosza przez 2 lata przy założeniu otwierania/zamykania pokrywy kosza 20 razy dziennie.

INFORMACJE DLA UŻYTKOWNIKA

 1. Nie myć pokrywy pojemnika bieżącą wodą, ponieważ jest to urządzenie elektroniczne;
 2. Nie naciskać rękami na otwartą pokrywę pojemnika - kosz otwiera się i zamyka BEZDOTYKOWO!;
 3. Jeżeli pokrywa nie otwiera się prawidłowo należy sprawdzić czy baterie nie uległy uszkodzeniu (wylaniu);
 4. Czujnik podczerwieni nie powinien być poddany na bezpośrednią, ciągłą ekspozycję światła słonecznego;
 5. Worek należy założyć w następujący sposób: najpierw przełożyć worek na śmieci przez pierścień a następnie zamontować pierścień w pojemniku kosza na śmieci. W ten sposób worek nie będzie wystawał na zewnątrz, poza pojemnik kosza (efekt estetyczny);
 6. Wyrzucając śmieci zbliż dłoń w okolice sensora podczerwieni (odległość ok. 10 cm). Klapa pojemnika na śmieci otworzy się w przeciągu 0,5 sekundy i następnie zamknie się automatycznie po upływie 3 sekund po wyrzuceniu odpadków do pojemnika oraz odsunięciu dłoni z pola sensora podczerwieni;
 7. Jeżeli naciśniesz przycisk "OPEN" pokrywa otworzy się automatycznie i nie zamknie się do momentu naciśnięcia przycisku "CLOSE". Ta funkcja służy do stałego otwarcia pojemnika w sytuacji ciągłego wyrzucania odpadków.
bentlex.pl Przeznaczenie prezentowanego pojemnika na odpady jest uniwersalne. Bogaty asortyment koszy sprawia, że doskonale sprawdzają się:
 • w szpitalach i punktach usług medycznych;
 • w gabinetach odnowy biologicznej, kosmetycznych, fryzjerskich itp.;
 • w szkołach, biurach, urzędach;
 • na stacjach benzynowych;
 • w restauracjach;
 • w domu;
 • w każdym innym miejscu;

Oryginalność produktu polega na wysokiej jakości surowca z jakiej pojemnik jest wykonany oraz na zautomatyzowaniu pokrywy kosza. Klapa pojemnika otwiera się samoistnie, dzięki wbudowanego czujnikowi podczerwieni reagującemu na ruch, co zapewnia większy niż dotychczas komfort i higienę użytkowania. Istnieje także możliwość otwierania pokrywy przy pomocy ręcznego przycisku.

Zgłoś błędne dane

Wybierz branżę

Aktualności