Live Chat
+48 12 345 26 71

BENTLEX Hurtownia, Dystrybutor, Importer Koszy Bezdotykowych, AGD, Wyposażenie kuchni, Mazowieckie Radzymin hurtownia

Wiadomość zostanie przekazana do firmy po zaakceptowaniu jej przez naszego administratora.
Firma istniejąca na polskim rynku od 6 lat. Jesteśmy bezpośrednim importerem koszy bezdotykowych. Rozszerzyliśmy naszą działalność o artykuły do gospodarstwa domowego. M.in. otwieracze do wina, plastikowe deski do krojenia, solniczki/pieprzniczki i inne. 

Kiedy chcesz wyrzucić odpadki normalnie musisz dotykać pokrywy kosza na śmieci albo ją otwierać za pomocą nożnego przycisku. Czyli trzeba dotykać pojemnik z odpadami albo ręką albo nogą. Na szczęście firma NINE STARS po długoletnich badaniach wynalazła i wprowadziła na rynek inteligentny kosz na śmieci otwierany i zamykany poprzez mechanizm uruchamiany źródłem czujnika podczerwieni. Teraz możemy wyrzucać odpadki nie dotykając kosza, który jest zwykle siedliskiem wielu bakterii.

W momencie zbliżenia dłoni albo innych obiektów w odległości ok. 10 cm nad czujnik podczerwieni umieszczony z przodu pokrywy kosza, kosz otworzy się automatycznie oraz zamknie po wrzuceniu odpadków do jego wnętrza.

Ten innowacyjny system zawiera elektroniczny czujnik podczerwieni, który wyzwala impuls otwierający/zamykający pokrywę produkowanych przez NINE STARS pojemników (koszy na śmieci). Jest to wysokiej jakości, nowoczesny technologicznie produkt. Wyprodukowany z komponentów plastikowych (pokrywa) oraz stali nierdzewnej (pojemnik kosza) albo tylko z plastiku (pojemniki na odpady medyczne). Pojemniki są wyposażone w specjalne pierścienie podtrzymujące plastikowe worki na śmieci, które gwarantują estetyczny wygląd pojemnika. Nasz produkt jest zaawansowany technologicznie i gwarantuje bardzo niski pobór energii.
WIĘCEJ INFORMACJI

DZIAŁANIE

 1. Dioda pulsuje średnio co 6 sekund - kosz na śmieci jest gotowy do pracy;
 2. Kiedy pokrywa otwiera się automatycznie - dioda świeci na zielono;
 3. Kiedy pokrywa zamyka się automatycznie - dioda świeci na czerwono;
 4. Kiedy pokrywa jest otwierana na stałe ręcznie, poprzez naciśnięcie przycisku "OPEN", dioda mryga na zielono co 6 sekund;
 5. Kiedy baterie są bliskie wyczerpania dioda mruga na żółto co 6 sekund.

MONTAŻ BATERII

 1. Podnieś pokrywę kosza na śmieci;
 2. Na dolnej części pokrywy znajdziesz pojemniki na baterie, do których należy załadować po dwie sztuki baterii R-20,
 3. Baterie alkaliczne zapewniają prawidłowe funkcjonowanie kosza przez 2 lata przy założeniu otwierania/zamykania pokrywy kosza 20 razy dziennie.

INFORMACJE DLA UŻYTKOWNIKA

 1. Nie myć pokrywy pojemnika bieżącą wodą, ponieważ jest to urządzenie elektroniczne;
 2. Nie naciskać rękami na otwartą pokrywę pojemnika - kosz otwiera się i zamyka BEZDOTYKOWO!;
 3. Jeżeli pokrywa nie otwiera się prawidłowo należy sprawdzić czy baterie nie uległy uszkodzeniu (wylaniu);
 4. Czujnik podczerwieni nie powinien być poddany na bezpośrednią, ciągłą ekspozycję światła słonecznego;
 5. Worek należy założyć w następujący sposób: najpierw przełożyć worek na śmieci przez pierścień a następnie zamontować pierścień w pojemniku kosza na śmieci. W ten sposób worek nie będzie wystawał na zewnątrz, poza pojemnik kosza (efekt estetyczny);
 6. Wyrzucając śmieci zbliż dłoń w okolice sensora podczerwieni (odległość ok. 10 cm). Klapa pojemnika na śmieci otworzy się w przeciągu 0,5 sekundy i następnie zamknie się automatycznie po upływie 3 sekund po wyrzuceniu odpadków do pojemnika oraz odsunięciu dłoni z pola sensora podczerwieni;
 7. Jeżeli naciśniesz przycisk "OPEN" pokrywa otworzy się automatycznie i nie zamknie się do momentu naciśnięcia przycisku "CLOSE". Ta funkcja służy do stałego otwarcia pojemnika w sytuacji ciągłego wyrzucania odpadków.
bentlex.pl Przeznaczenie prezentowanego pojemnika na odpady jest uniwersalne. Bogaty asortyment koszy sprawia, że doskonale sprawdzają się:
 • w szpitalach i punktach usług medycznych;
 • w gabinetach odnowy biologicznej, kosmetycznych, fryzjerskich itp.;
 • w szkołach, biurach, urzędach;
 • na stacjach benzynowych;
 • w restauracjach;
 • w domu;
 • w każdym innym miejscu;

Oryginalność produktu polega na wysokiej jakości surowca z jakiej pojemnik jest wykonany oraz na zautomatyzowaniu pokrywy kosza. Klapa pojemnika otwiera się samoistnie, dzięki wbudowanego czujnikowi podczerwieni reagującemu na ruch, co zapewnia większy niż dotychczas komfort i higienę użytkowania. Istnieje także możliwość otwierania pokrywy przy pomocy ręcznego przycisku.